Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352
Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352
   0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: 36a009
Saadavus: Telli - momm@mommipood.ee
21.00€

Kogus

Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352Unknown: Use of "self" in callables is deprecated in /data02/virt66354/domeenid/www.mommipood.ee/htdocs/vqmod/vqmod.php on line 352
Küsi selle toote kohta

Mis on TOPPONCINO?

Topponcino on väga levinud lastevanemate seas, kes järgivad oma laste kasvatuses Montessori põhimõtteid.

See on beebi pikkuses magamisase (madrats/padi), mille abil püsib uuel ilmakodanikul turvatunne mitmetes olukordades: 
* Kui ta antakse sülest-sülle, püsib toppocino küljes endiselt see lõhn millega ta koguaeg kokku puutub (eriti oma ema lõhn).
* Kui ta on süles uinunud ja ta tõstetakse oma voodisse magama, ei ole muret sellega, et ta jaheda lina peale pannes üles ärkab. Beebi asetatakse voodisse koos topponcinoga ja ta saab rahulikult magada.
* Ükskõik kuhu on vaja beebi asetada, oma topponcino peal on tal alati hea ja turvaline olla. See on tema väike pesake.

Materjalid

Veekindla topponcino kate pealmine pool on puuvillane frotee, mille alumisele küljel on veekindel PU kiht. Materjal on siiski hingav. Seda on katsetatud paljude Mommi klientide seas laste veekindlate linadega
Katte alumine pool on puuvillane kangas.

Topponcino on valmistatud Öko-Tex materjalidest. See on tähtis, sest beebi nahk on väga õrn ja see sertifikaat tagab, et kangaid on värvitud ohutute ainetega. See on ka põhjus, mis topponcino väärtuse nii kõrgeks teeb.
Topponcino sees on kvaliteetne puuvillavatiin, mis tagab, erinevalt tavalises polüestrisisaldusega vatiinist, madratsi hea hingavuse. 
Topponcino vahetatav kate on 100% puuvill, madratsikate linase ja puuvilla segu.

Tehnilised andmed

Mõõdud: 37x67 cm
Madratsi hooldus: 30-kraadi, õrnpesu, mitte tsentrifuugida ega trummelkuivatada, keemiline ei ole lubatud
Vahetatava katte hooldus: 40-kraadine pesu, keskmine tsentrifuug, mitte trummelkuivatada, keemiline ei ole lubatud

Tähelepanuks!

Momm jälgib väga rangelt, missugused tooted e-poodi jõuavad. Kohe kindlasti ei poolda me beebi jaoks ohtlikke ülipehme madratsiga beebipesasid. 
Topponcino madrats on piisavalt õhuke, et beebi selle sisse ei "upuks", aga ka piisavalt mugav, et beebi selle peal end mõnusalt tunneks.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!