• Kaupu saadame Eesti Vabariigi piires, kokkuleppel ka mujale Euroopasse.
  • Tooted postitame 3 päeva jooksul pärast tellimuse jõustumist.
  • Saadetised jõuavad Sinu määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates tellimuse jõustumisest.
  • Kauba saatmiskulud kannab klient - vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
  • Kohaletoimetamiseks kasutatakse SmartKULLERI, Itella SmartPOSTI või Omniva pakiautomaadi teenuseid. Vajadusel saab kokku leppida ka mõne muu saatmisviisi.
  • SmartKULLER 5 € - saad valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00- 21.00) ja tellida kauba tööle või koju. Saatmiskulu tuleb tasuda enne paki teelesaatmist. Pakk antakse Sulle üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse Sulle SMS-teatega. Kohaletoimetamise päeval saadetakse info paki saabumise kohta SMS-teatega. Vajadusel võib paki üle anda ka Teie kolleegidele, pereliikmetele (välja arvatud lapsed alla 16 eluaasta). Kui esimesel korral ei õnnestu pakki üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt Sinu soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Pakk antakse Sulle üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse Sulle SMS-teatega.
  • Itella SmartPOST pakiautomaat 2,5 €– pakiautomaadid on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60x36x60cm. Valides transpordiviisiks SmartPOST avaneb Sulle nimekiri erinevatest kauplustest, kust saad valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk jõuab Sinu poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Sinu mobiilile vastava sisuga SMS või e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saadki kauba kätte. NB pakile tuleb järgi minna 7 päeva jooksul pärast SMS-teate saabumist!
  • Omniva pakiautomaat 2,5 € - Valides transpordiviisiks Omniva pakiautomaadi avaneb Sulle nimekiri erinevatest asukohtadest, kust saad valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk jõuab Sinu poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Sinu mobiilile vastava sisuga SMS. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saadki kauba kätte. NB pakile tuleb järgi mina 7 päeva jooksul pärast SMS-teate saabumist!
  • Tuled ise järgi – ise järgi tulemiseks lepime eelnevalt sobiva aja kokku. Selleks võtame Sinuga ühendust pärast tellimuse kinnitamist
  • Kokkuleppel saatmine 0 € - kui soovid oma pakki tellida mõnel muul viisil või näiteks välismaale, siis märgi kohaletoimetamise viisiks just see variant. Makseviisiks vali ülekandega, pärast mida saad "kinnitada tellimuse". Võtame Sinuga ühendust kohaletoimetamise kokkuleppimiseks ja saadame transporditasu sisaldava uue arve, mille saad juba pangas ülekandega tasuda.