0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: 100d01
Saadavus: 1
8.00€

Kogus

Küsi selle toote kohta
Kui tahad midagi keskkonna heaks ära teha, aga ei tea, kust alustada, siis Mommil on sulle idee: kasuta kangast ostukotte
Oletame, et sa käid nädalas korra poes süüa ostmas ja iga kord ostad ühe kilekoti. See teeb aastas 52 kilekotti.
Nüüd oletame, et sa ei viska seda kilekotti ära, vaid kasutad seda prügikotina. Taaskasutus eksole?  Selle tulemusel jõuab see kott ikkagi loodusesse tagasi ja sinna see ka jääb. See ei kõdune, vaid jääb. Prügikotte tehakse aga spetsiaalselt seetõttu biolagunevast materjalist (pane tähele, mille järgi käsi haarab)
Teine võimalus on kasutada ühte ja sama kilekotti koguaeg poes käies ja mitte uut ostes. 
See on ilmselt sama hea variant, kui eelistada Mommi poekotte. Seega vali oma eelistus.

Kas sinu väikesele põnnile meeldib ka poekottide tassimisega abiks olla? Ja veel kodus kottide tühjendamine.. Mis oleks parem kui lapse oma riidest poekott, mis mahutab täpselt nii palju asju, kui ta kanda jõuab, ja mis on.. keskkonnasõbralik! 

Kott on tehtud käe otsas kandmiseks. Lühikeste sangade tõttu ei saa seda üle õla kanda ja see ongi tähtis, sest koti õla peal kandmine rikub lapse arenevat luustikku.

Kuna käe otsas kandmise tõttu, ei saa kotile palju pikkust anda, on ruumikust lisatud laiusesse. Kott ei mahuta väga palju tooteid, kuid piisavalt, et laps asju kanda jõuaks ja mis kõige tähtsam: end kasulikuna saaks tunda!

Lisaks eelnevalt mainitule näeb kott ka ülihea välja!

  • Mõõdud: 34 x 24 (nurgad on õmmeldud 5 cm laiuselt)
  • Sangade pikkus 22 cm
  • Materjal: puuvilla-polüestri segu
  • Hooldus: 40-kraadiLisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!