0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: Montessori009
Saadavus: 1
13.00€

Kogus

Küsi selle toote kohta

Montessori kaelapaelaga kokapõll on nostalgilise kokapõlle lõikega, kuid muudetud nii, et see vastaks Montessori põhimõtetele.

Väiksematel, 1-2-aastastel, on kaelapaela sees kumm.

Suurematel, 3-7-aastastel, on kaelapaela pikkus reguleeritav trukiga. Nii saab laps mugavalt koos põllega kasvada ja põlle esiosa ei jää kasvades liiga kõrgeks.

Vööpael on parajalt lai, et seda oleks lapsel mugav haarata - kitsas pael kaob ka väikesesse peopesasse ära. Vööpael kinnitub takjapaelaga, väiksematel ulatub kinnis mugavalt ette, suurematel juba rohkem külje peale.  

  • Põll on valmistatud linase ja puuvilla segust - see on köögis toimetamiseks parim materjal, kuna vajadusel kannatab rohkem kuumust, kui puuvillane
  • Hooldus: pesu lubatud kuni 60°C
  • Mõõdud: 1-2-a - pikkus 42cm, laius ilma paelata 35cm, kaelapael 30cm (venib üle pea), vööpael 27cm
    3-7-a - pikkus 60cm, laius 44cm, kaelapael 33-41cm, vööpael 30cm (ulatub esiosasse)

Montessori pedagoogika on lapsekeskne kasvatusmeetod, mis põhineb sellel, et vanemad ja õpetajad võimalikult vähe lapse liikumis- ja tegevusvabadust piiraksid. See ei tähenda, et laps võib teha, mida iganes tahab, vaid lapse ümber on loodud turvaline ja arendav ruum, kus ta saab iseseisvalt tegutseda ja õppida. Laps valib ise endale tegevuse ja täiskasvanu sekkub nii vähe, kui võimalik.
Mommi pakutavad Montessori tooted on abivahendiks lapsele, et ta saaks paljude igapäevatoimetustega ise hakkama.
Tooted on valminud koostöös Eesti Montessori Ühinguga.
Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!